Останні відгуки

  • Центр міста,все під боком))гарні,цікаві зали,принаймі десерт і кава були файні. Сподобалося обслуговування!рекомендую.
    більше 8 років тому
  • По рекомендації друзів я здавала аналізи в лаб. Ескулаб. Дівчата все зробили швидко і якісно. Рекомендую.
    більше 8 років тому
  • Мені дуже сподобався пункт на Чупринки. Я пішов по самозверненню і мені привітний адміністратор порекоменду...
    більше 8 років тому
  • Рекомендую!!!Якість виконання аналізів  та обслуговування клієнтів на високому рівні...Дівчата завжди привіт...
    більше 8 років тому
  • Купували там вхідні двері ,якість хороша ,ціни є на різний гаманець,великий вибір та приємний персонал
    більше 8 років тому
  • Фільм не сподобався рекомендувати неможу але все на любителя може комусь і сподобається
    більше 8 років тому
  • Хороші магазини з великим вибором техніки ,працівники кваліфіковані та все що знають розкажуть про товар ,купували тут не раз техніку для дому ще не розчарувалась
    більше 8 років тому
  • Класний фільм надзвичайно цікаво було його переглядати ,ми дуже задоволені переглядом)
    більше 8 років тому
  • Великий асортимен речей, ціни низькі. Також великий плюс за те, що більшість речей з натуральних тканин. Якість хороша.
    більше 8 років тому
  • Дуже гарний фільм.Хто любить такий  жанр, то раджу. Також для закоханих, це ідеальний варіант фільму.
    більше 8 років тому
  • Хороший ресторан з купою років роботи за спиною ,довподоби їжа. Хороша затишна атмосфера.
    більше 8 років тому
  • Полюбляю пробувати щось новеньке. І тут була і їжу їхню їла)))))сподобалося!спробуйте
    більше 8 років тому
  • Місце для тих,хто хоче відчути кожну сцену,прожити її разом з актором.Тут працюють справжні генії,які вміють ...
    більше 8 років тому